Składanie i montaż mebli na terenie Szczecina i okolic - Ikea, Leroy Merlin, Castorama, Black red white


Jeśli nabyłeś meble w sklepie Ikea, Leroy Merlin, Castorama, Black Red White lub innym i uważasz, że samodzielnie nie podołasz składaniu i montażowi, możesz skorzystać z pomocy naszej firmy. Działamy na terenie Szczecina oraz najbliższych okolic, a nasz zespół tworzą profesjonaliści w tej dziedzinie. Zadbamy o to, aby meble były nie tylko złożone w odpowiedni sposób, ale także idealnie ustawione i wypoziomowane. W naszej ofercie znajduje się nie tylko składanie mebli kuchennych, ale także szaf PAX, łóżek, komód i innych mebli z najróżniejszych znanych sklepów. Zaoszczędź swój czas i nerwy, daj nam to zrobić za Ciebie, a na pewno będziesz zadowolony z wyglądu swojej nowej kuchni lub komody.

Działamy na terenie Szczecina oraz okolic: Goleniów, Police, Stargard, Świnoujście, Kołobrzeg

Zapraszam do kontaktu: 697 282 052

Można też napisać na WhatsAppProsimy o przesłanie zdjęcia projektu kuchni MMS-em lub konkretne nazwy zakupionych mebli. W ten sposób najłatwiej będzie nam wycenić koszt złożenia.

Dodatkowo zajmujemy się drobnymi pracami remontowymi - kładzenie płytek (np. nad blatem kuchennym) malowanie, elektryka. Podłączenie sprzętów AGD. Docinamy również listwy i inne elementy jeśli jest taka potrzeba. Posiadamy wszelkie narzędzia do ich wykonania.   

Samodzielne złożenie mebli jest bardzo czasochłonne. Meble kuchenne są jednymi z bardziej wymagających jeśli chodzi o ten aspekt. Składają się z wielu elementów, które powinny być zmontowane pod odpowiednim kątem, w odpowiedniej od siebie odległości itp. Podczas montażu kuchni należy pamiętać o tym, że tylko meble złożone w prawidłowy sposób będą się dobrze prezentować oraz spełniać wszystkie swoje funkcje.