Składanie mebli z Ikea na terenie Szczecina.

Kupując nowe meble , możesz zdecydować się na takie, które są już poskładane i gotowe, lub na takie, które trzeba złożyć samemu. Meble z IKEA, które nie są przywożone do domu w całości, mają sporą zaletę, którą są mniejsze gabaryty. Jest to ułatwienie kiedy trzeba przetransportować je do wewnątrz pomieszczenia.

 Składanie mebli z IKEA nie zawsze jest jednak takie proste, jak się wydaje. Czasami nie jest możliwe, aby poradzić sobie z nim w pojedynkę. Czasami brakuje nam najpotrzebniejszych narzędzi, aby poskręcać i poprawnie zamontować niektóre części nowego wyposażenia. 

Na terenie Szczecina możesz skorzystać z naszej pomocy - zajmujemy się składaniem mebli. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy przy składaniu szafy pax, łóżka czy innych mebli, wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. O składaniu mebli wiemy niemal wszystko, a duże sklepy meblowe i ich asortyment nie są nam obce. Jeśli zatem uważasz, że wygodniejszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie wynajęcie firmy niż samodzielne złożenie nowych mebli, sprawdź naszą ofertę, a znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz.

Działamy na terenie Szczecina oraz okolic: Goleniów, Police, Stargard, Świnoujście, Kołobrzeg

Zapraszam do kontaktu: 697 282 052 aby omówić szczegóły