Składanie i montaż mebli kuchennych Szczecin

Jeśli nabyłeś meble kuchenne w jednym z popularnych sklepów, takich jak Ikea, Leroy Merlin, Castorama, Black Red White lub inny, i czujesz, że samodzielnie nie dasz sobie rady z ich składaniem i montażem, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w Szczecinie i okolicach, zespół naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci w tym zadaniu. Niezależnie od tego, czy masz do złożenia meble kuchenne, szafę PAX, łóżko, komodę czy inne meble pochodzące z różnych sklepów, możemy się nimi zająć. Naszym celem jest nie tylko składanie ich w prawidłowy sposób, ale również dokładne ustawienie i wypoziomowanie. Chcemy, abyś cieszył się doskonałym wyglądem swojej nowej kuchni lub komody. Zamiast tracić swój czas i nerwy na skomplikowane zadanie składania mebli, oddaj je w nasze ręce. Daj nam szansę, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony z efektu końcowego. 

Działamy nie tylko w Szczecinie, ale również w pobliskich miejscowościach, takich jak Goleniów, Police, Stargard, Świnoujście, Kołobrzeg.

Zapraszam do kontaktu: 697 282 052

Można też napisać na WhatsAppProsimy o przesłanie zdjęcia projektu kuchni MMS-em lub konkretne nazwy zakupionych mebli. W ten sposób najłatwiej będzie nam wycenić koszt złożenia.

Dodatkowo zajmujemy się drobnymi pracami remontowymi - kładzenie płytek (np. nad blatem kuchennym) malowanie, elektryka. Podłączenie sprzętów AGD. Docinamy również listwy i inne elementy jeśli jest taka potrzeba. Posiadamy wszelkie narzędzia do ich wykonania.   Złożenie mebli samodzielnie może pochłonąć wiele cennego czasu. Zwłaszcza meble kuchenne są wyzwaniem pod względem składania. Składają się z wielu elementów, które muszą być precyzyjnie zmontowane pod odpowiednimi kątami i odległościami między nimi. Montaż kuchni wymaga szczególnej uwagi, ponieważ tylko poprawnie złożone meble będą prezentować się dobrze i pełnić wszystkie swoje funkcje w pełni zadowalająco.