Składanie i montaż szaf PAX w Szczecinie.

Samodzielne złożenie szafy PAX może być wyzwaniem z kilku powodów. Po pierwsze, szafa PAX składa się z wielu elementów, takich jak panele, drzwi, półki i szuflady, które należy precyzyjnie zmontować. Odpowiednie ułożenie i spasowanie tych elementów wymaga dokładności i umiejętności. Po drugie, instrukcje montażu szafy PAX mogą być skomplikowane i trudne do zrozumienia dla osób bez doświadczenia w składaniu mebli. Może to prowadzić do popełnienia błędów i nieprawidłowego montażu, co może negatywnie wpłynąć na wygląd i funkcjonalność szafy. Po trzecie, szafa PAX to duży ciężar i duże rozmiary. Warto uniknąć zbędnego wysiłku oraz błędów i skorzystać z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie.

Działamy na terenie Szczecina oraz okolic: Goleniów, Police, Stargard, Świnoujście, Kołobrzeg

Zapraszam do kontaktu: 697 282 052

Można też napisać na WhatsAppProsimy o przesłanie zdjęcia projektu kuchni MMS-em lub konkretne nazwy zakupionych mebli. W ten sposób najłatwiej będzie nam wycenić koszt złożenia.

Dodatkowo zajmujemy się drobnymi pracami remontowymi - kładzenie płytek (np. nad blatem kuchennym) malowanie, elektryka. Podłączenie sprzętów AGD. Docinamy również listwy i inne elementy jeśli jest taka potrzeba. Posiadamy wszelkie narzędzia do ich wykonania.   
Samodzielne złożenie mebli jest bardzo czasochłonne. Meble kuchenne są jednymi z bardziej wymagających jeśli chodzi o ten aspekt. Składają się z wielu elementów, które powinny być zmontowane pod odpowiednim kątem, w odpowiedniej od siebie odległości itp. Podczas montażu kuchni należy pamiętać o tym, że tylko meble złożone w prawidłowy sposób będą się dobrze prezentować oraz spełniać wszystkie swoje funkcje.